Privatumas ir slapukai

Mes pasiliekame teisę įrašyti informaciją į Jūsų kompiuterį (angl. “cookies” – slapukai, sausainėliai), kai Jūs lankotės šiame tinklapyje.

Kas yra slapukai? Slapukai yra maži duomenų failai, kuriuos naršyklė įrašo jūsų kompiuteryje arba įrenginyje. Slapukai leidžia tinklo serveriui perduoti duomenis į kompiuterį ar įrenginį įrašų saugojimo ir kitais tikslais. Slapukai gali padėti tinklapiui suteikti naudotojui malonesnę patirtį. Šie slapukai negali rinkti jokios jūsų kompiuteryje arba failuose esančios informacijos.

Informacija įrašoma tam, kad galėtume: rinkti statistinę informaciją apie svetainės naudojimą, kad galėtume nuolatos gerinti svetainės dizainą ir funkcijas, suprasti, kaip lankytojai naudoja svetainę, ir padėti spręsti su svetaine susijusius klausimus.

Trečiųjų šalių slapukai Mūsų Interneto tinklalapis taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių įrankius, pavyzdžiui, „Google Tag Manager“, „YouTube“, „Google Maps“,”Facebook” ir šios trečiosios šalys taip pat gali naudoti slapukus per mūsų tinklalapį. Šių įmonių slapukų naudojimui taikomos jų privatumo politikos, o ne „PANEVEZIOBASEINAS.LT“ privatumo politika.

Slapukų ištrynimas: jeigu norite panaikinti visus slapukus savo kompiuteryje, tą galite padaryti nesunkiai, priklausomai kokia naršykle naudojatės naršyklės:

“Google Chrome” naršyklė
“Mozilla Firefox” naršyklė
“Microsoft Internet Explorer” naršyklė
Daugiau informacijos apie slapukus ir jų veikimo principus galite rasti internete http://www.allaboutcookies.org